פורטל חלונות מתגשמים!

פנו אלינו להצעה מהירה:

מלאו את פרטיכם ותוכלו לשוחח עם אנשי המקצוע שלנו ולקבל הצעת מחיר ללא כל התחייבות!

לקבלת מחירים משתלמים:

 • לקבלת מחירים משתלמים:
  שם  :
  טלפון  :
  עיר  :

  אימייל  :
  תחום
   :
  מאשר/ת קבלת מידע ומבצעים

Designed bars for windows


חוששים מפריצות? סורגים לחלונות יעניקו לכם שקט וביטחון. עם סורגים אתם מוגנים. לקבלת מידע על סורגים, מתקינים והצעות מחיר, צרו עמנו קשר וכבר אתם סוגרים עסקה!

סורגים לחלונות מניעים פורצים מניסיון לפרוץ. לא תמיד הם הופכים את הפריצה לבלתי אפשרית אבל לעולם הם טובעים את ניסיון הפריצה בחותם פלילי.

חושבים על התקנת סורגים לחלונות? חושבים נכון. לקבלת ייעוץ והצעת מחיר מלאו את הטופס המקוון וקבלו אל תיבת הדוא”ל שלכם הצעות שאסור לסרב להן מהטובים שבאנשי המקצוע באזור מגוריכם!

לא סורגי כלא – סורגי בית חם:
מאחר שסורגים יוצרים אצלנו אסוציאציה של מתחם סגור, שאנשים כלואים בו, מקום שהכניסה אליו והיציאה ממנו אינה אפשרית, כאשר מתכננים התקנת סורגים לחלונות הבית, אפשר לחשוב על עיצוב שישווה להם מראה דקורטיבי.

חשיבות קבלת ייעוץ לפני התקנת סורגים לחלונות נובעת בעיקר בשל ההכרח להתקינם באופן שימנע סיכון מילדים. המרווחים בין הסורגים, לדוגמה, אמורים להיות במרחק מרבי אשר לא יאפשר הכנסת ראש של ילד ביניהם. בתהליך ייצור סורגים, האמורים להוות שכבת-מגן לבית כולו, יש להקפיד על גימור איכותי, כדי שלא ייוותרו בהם, חלילה, זיזים חדים, ולו רק בשל החשש שילדים ייגעו בהם, אם באקראי ואם במהלך משחק.

הפרטים הקטנים העושים הבדל גדול:
אם אתם מתלבטים בין התקנת סורגים קבועים לבין התקנת סורגים מתקפלים – שאלו מומחים על אודות היתרונות שבכל אחד משני הסוגים וקבלו החלטה על בסיס שקלול היתרונות. סורגים קבועים יעילים הם אלה שקבועים ומעוגנים באמצעות ברגים עם מה שמכונה “ראש נשבר” אשר לא ניתן לפרוץ אותם לאחר התקנתם.

סורגים מתקפלים, לעומתם, הבנויים מפרופילים ריבועיים כפולים, המעצימים את החוזק, פועלים, בין השאר, גם כ”מלכודת” אבק. הם קלים לניקוי ומשווים לסורגים מראה רך, גמיש ונעים.

כאשר בוחרים סורגים, מומלץ לבחור סורגים שלא נעשו בהם ריתוכים, אשר מהווים מעין קו תפר שעלול להיהפך עם הזמן לקו שבר. פרטים נוספים שחשוב להקפיד עליהם הם : העדפת סורגים מחומר מגולוון שיבטיח הגנה מפני חלודה ומנגנון נעילה יעיל ומשוכלל.

לאחר שמוודאים שהסורגים הם בעלי בטיחות והגנה מרביים, אפשר להתפנות לחזותם: ניתן להזמין כיום סורגים במגוון צבעים. סורגים המתקבעים בתודעתנו ובעיני רוחנו עם אפרוריות ועגמומיות אינם חייבים להשרות עלינו אווירת נכאים. ניתן לגוונם ולהחיותם בצבעים חיים ובכך לעצב אותם כאלמנט דקורטיבי.

מאחורי הסורגים? לפניהם? צרו עמנו קשר אל מומחים בתחום התקנת הסורגים לקבלת ייעוץ והצעות מחיר!