פורטל חלונות מתגשמים!

פנו אלינו להצעה מהירה:

מלאו את פרטיכם ותוכלו לשוחח עם אנשי המקצוע שלנו ולקבל הצעת מחיר ללא כל התחייבות!

לקבלת מחירים משתלמים:

 • לקבלת מחירים משתלמים:
  שם  :
  טלפון  :
  עיר  :

  אימייל  :
  תחום
   :
  מאשר/ת קבלת מידע ומבצעים

Repair for all types of blinds


התריסים בביתכם התקלקלו ואתם בבעיה וצריכים דחוף תיקון תריסים חשמליים? לא יודעים למי לפנות? הקליקו מלאו פרטים ואנו נפנה אליכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר!

כאשר אתם מחפשים מתקן תריסים מקצועי לא חוכמה לפנות לזול ביותר. לא תמיד הזול ביותר הוא הטוב ביותר. עליכם לחשוב פעמיים את מי אתם לוקחים כדי שלא יעשה לכם נזק לתריסים שאחר כך אי אפשר יהיה לתקן. אתם יכולים לבחור באיש תחזוקה ושיפוצים או בחברה גדולה שיתקנו את הבעיה. עליכם לחשוב מי מהם יותר מקצועי ואצל מי השירות טוב יותר, הרבה פעמים בחברה גדולה היתרונות עולים על החסרונות.

אתם בלחץ? התריסים לא נסגרים? ישנם פתרונות לכל בעיה. צרו עימנו קשר עוד היום ואנחנו נפתור כל בעיה במהירות כי תיקון תריסים חשמליים זו עבודה למקצוענים בלבד וזו המומחיות שלנו!

בתריסים חשמליים ישנם תקלות נפוצות כמו: מנוע חשמלי שלא עובד, החבל נקרע פתאום או אם יש נתק בין שלבי התריס. כל בעיה שתצוץ פתירה. תריסים חשמליים היום הם נחלת הכלל ולכן יש לקחת בחשבון את התקלות בדרך אך גם לדעת שלתריסים אלו יש הרבה יתרונות לעומת תריסים אחרים שיש כיום.

יש לדעת כי:
תריסים חשמליים פועלים על ידי מתג קטן וכמו במתג חשמל גם פה ניתן להרים ולהוריד בלחיצה קטנה על המתג את התריס כמה שתרצו וכמה שיתאים לכם. פעולה פשוטה שגם ילדים קטנים בבית יכולים לעשות אותה ללא שום בעיה.

מקצועיות היא שם דבר בתיקון תריסים חשמליים. חשוב לקחת מישהו שמכיר את העבודה ויודע מה הוא עושה כדי שלא יגרום נזק לתריס שאחר כך אי אפשר יהיה לתקן אותו. לפעמים ישנם חאפרים שיתקנו לכם מחיר זול אך היזהרו מהם, לפעמים אלו אנשים שיכולים לגרום נזק שכלל לא היה קיים בתריסים.

תריס חשמלי הוא עסק לא זול בכלל. העלות שלו תלויה בגודל החלון ובנפח המנוע. תקלות שקורות ניתנות לתיקון פשוט. החברה שמתקינה את התריס החשמלי נותנת גם אחריות והיא זו שאליה כדאי לפנות במקרה ונתקלים בבעיה בתפעול התריס. מומחים בתיקון תריסים אלו עובדים עם חומרים איכותיים בתיקון התריס וזאת כדי למנוע תקלות בעתיד.

תיקון תריסים חשמליים- עולם שלם בלחיצה אחת. אל תנסו להיות חכמים ולתקן לבד. אתם עלולים לגרום נזק. תנו לאנשי מקצוע המבינים בעניין לטפל בבעיה. פנו אלינו ובטלפון אחד יפתרו כל הבעיות, אז צרו איתנו קשר עוד היום!