פורטל חלונות מתגשמים!

פנו אלינו להצעה מהירה:

מלאו את פרטיכם ותוכלו לשוחח עם אנשי המקצוע שלנו ולקבל הצעת מחיר ללא כל התחייבות!

לקבלת מחירים משתלמים:

 • לקבלת מחירים משתלמים:
  שם  :
  טלפון  :
  עיר  :

  אימייל  :
  תחום
   :
  מאשר/ת קבלת מידע ומבצעים

Transparent bars


מחפשים יצרני סורגים שקופים? אתם מוזמנים למלא את פרטיכם ונשוב אליכם עם הפרטים שלנו על המומחים לייצורם ולהתקנתם!

באופן פרדוכסלי – דווקא סורגים שקופים, העשויות פלטות מזכוכית או מחומר פלסטי קשיח, הם סורגים אטומים, ללא מרווחים אווריריים. הם עשויים מקשה אחת ובשל כך מהווים סורגים בטיחותיים.

רוצים חיזוק נוסף? סורגים שקופים יפים ומשתלבים במרחב והמרקם העיצובי של הבית או של החלל שבו הם מתקיימים. צרו עמנו קשר ונשמח לספק לכם מידע על יצרני המוצר וספקי השירות להתקנתו בביתכם!

סורג תקני:
אחד היתרונות של סורגים אלו הוא באפשרות לעקוב באופן רצוף אחרי הילדים הקטנים הזוחלים עליהם בטיפוסם למעלה או בגלישתם למטה. כאשר מחליטים על התקנתם חשוב לוודא כי הם עומדים בתקן הבטיחותי המחייב: שהם בגובה המינימאלי (90 ס”מ) לפחות, שהם בסוג ובעובי הנדרשים ועוד. רצוי ומומלץ שהתקנת הסורג תיעשה בתכנון ובפיקוח של אדריכל מוסמך.

הסורגים השקופים יוצרים אווירה של רוך ושל ניקיון. החומר השקוף ללא ריתוכים, ללא ציפויים (אף שניתן לעצב אותו ולקשטו באמצעות התזת חול המשדרגת את מראהו העירום) משרה אווירה של אווריריות וניקיון.

בשל האפשרות לכופף את החומר השקוף ניתן להשתמש בסורגים אלה בגרמי מדרגות לולייניות ומעוקלות. מתקיני הסורגים יתקינו אותם עבורכם במקום המבוקש בתוך זמן קצר. אם אתם רוצים להיחשף לאנשי המקצוע הטובים ביותר באזור מגוריכם – אתם מוזמנים להתחבר אליהם בגלישה ישירה.

מעבר לעובדה כי סורגים אלו דקורטיביים במיוחד הם גם בטיחותיים ומשתלבים במראם עם מראהו  החיצוני והפנימי של הבית מבלי לתת את תחושה הכלא במקרה של התקנת סורגים כלשהם.

אפילו בעיניים עצומות מרגישים כמה הם שקופים – הסורגים השקופים. לקבלת מידע והצעות מחיר מלאו את הטופס המקוון וכבר המדרגות בביתכם יתחילו להיראות אחרת!