התקנת סורגים

 

לא דוחים התקנת סורגים! אי אפשר לברך על המוגמר עד אשר יתקנו סורגים בביתכם. מלאו את הטופס המקוון וקבלו הצעות מטובי המתקינים של סורגים להגברת הבטיחות!

התקנת סורגים אינה מותרות. היא הכרח המציאות. לא אחת חשיבותה המכרעת מתבררת רק כאשר אנשים מבכים את תוצאות העדרה; כאשר נוצר מצב שבו שואלים, איך לא חשבו על התקנת סורגים?

מתלבטים בקשר להתקנת סורגים? אין מקום ללבטים ולהיסוסים. זה הזמן להתחיל בתהליך חיפוש מתקינים וקבלת הצעות מחיר. צרו עמנו קשר וניידע אתכם בכל הדרוש!

על מה לשים לב:
לפני שמזמינים מתקין סורגים לביתכם חשוב לדעת מה מחייב שימת לב מיוחדת בתחום זה:

יש להקפיד שכל חלקי הסורג (במיוחד הריתוכים!) מגלוונים כנדרש, כדי למנוע היווצרות חלודה.

יש לוודא כי עובי הפרופיל של מסגרת הסורג לא יפחת מ –  2.5  מ"מ.(שרלטנים, נוכלים וחאפרים עלולים להתקין את הסוגרים ללא מסרת כלל!

חשוב לוודא כי הצביעה תקינה; שנעשה בה שימוש בחומר ביניים – wash primer – המקשר בין ציפוי האבץ (כינוי לתהליך הגלוון) לבין השכבה החיצונית של הצבע העיקרי.

חשוב להקפיד שלא ייוותרו ריתוכים ללא ליטוש (גימור הכרחי!) על מנת למנוע היתכנות פציעות, בעיקר של ילדים.

עמדו על כך שבחשבונית (דרשו אותה במקרים שמבצע העבודה מתחמק ממסירתה!) יירשם משלם האחריות ועל המרכיבים שהיא חלה עליהם: בטיחות, צבע, ריתוכים ועוד.

בטיחות אינה שם המשחק. בטיחות היא חיים. נגמרו המשחקים. כדי שהם יתחדשו – יש להתקין סורגים. להצעות אתם מוזמנים לגלוש כאן באתר עד לקבלת ההצעה שלא ניתן יהיה לסרב לה