סורגים גם לילדים

לא לוקחים סיכונים! לא משאירים שום פתח לספק, קל וחומר – ליד המקרה נוקטים בכל אמצעי הבטיחות, וראש וראשון בהם – מתקינים סורגים לילדים. להצעות איכותיות ביותר – צרו עמנו קשר!

כאשר מתקינים סורגים על חלונות חדרם של הילדים וליתר ביטחון – על כל החלונות בבית, אפשר לא רק לישון בשקט אלא גם לצאת מהבית רגועים.  שוק סורגים לילדים בפרט וסורגים בכלל השתכלל מאוד במהלך השנים האחרונות.

האמת? סורגים לילדים הם סורגים על החששות והפחדים שלכם. נשמח ליידע אתכם על אודות יצרנים ומתקינים של סורגים למען השקט הנפשי והביטחון הפיזי של ילדיכם ושלכם ההורים!

סורגים יפים ומרגיעים:
השוק מציע כיום סוגים שונים של סורגים מעוצבים, לרבות סורגים שקופים, אשר מעניקים רמת הגנה מרבית ולא יוצרים תחושה של סגירות ושל מחנק שחשים מי שכלואים מאחורי סורג ובריח. סורגים מתקפלים אף הם עשויים להעניק הגנה מעשית ותחושת מוגנות. הם קלים לתפעול, להורדה ולקיפול – כמניפה – לפתיחה ולסגירה, אופקית או אנכית, וניתן להזמינם ולקבלם במגוון צורות, עיצובים וצבעים.

המקום החשוב ביותר בבית להתקנת סורגים הוא המרפסת. החשיבות עולה ככל שעולים בקומות, וככל שעולה דרגת הסיכון שבנפילה בהעדר סורגים. כדי לוודא שהסורגים עומדים בתקן הנדרש בקשו חוות דעת של מומחים ומקצוענים בתחום זה. בקשו וקבלו הצעות, ערכו סקר שוק, השוו מחירים והעיקר: אל תתמהמהו אף לא יום אחד נוסף.

סורגים – השקט של ילדים ושל הוריהם להיות חופשיים בבית סגור. מלאו פרטים והמתקינים בדרך אליכם!