סורגים לבית

מתגוררים בקומה ראשונה או בדירת גן, ומעוניינים לשפר את האבטחה בביתכם? אינכם מעוניינים בהתקנה של סורגים סטנדרטיים ונטולי חן? התקנה של סורגים דקורטיביים היא ללא ספק הפתרון המושלם בשבילכם! השאירו פרטים פשוטים בטופס שלפניכם, וקבלו הצעה להתקנת סורגים בביתכם! סורגים דקורטיביים, הם למעשה סורגים אשר תפקידם זהה לכל סורג אחר, והוא כמובן להגן על הבית.

 

ארגז תריס נסתר

מראה התריס בבית אינו אסתטי ואולי קצת מוזר? ארגז התריס בולט מדי, ואינו מאפשר הסתרה באמצעות הווילון? התקנה של ארגז תריס נסתר היא ללא ספק הפתרון! ארגז תריס נסתר מוחבא אל תוך הקיר ומספק מראה אלגנטי ביותר, ובכדי לקבל הצעות השאירו פרטים בטופס באתר זה ולא אחר! ארגזי התריס המיושנים, הם ארגזים חיצוניים אשר מותקנים.

 

מנוע לתריס חשמלי

התריס בסלון או בחדר השינה יורד לאט מדי, או שאינו יורד כלל? מנוע התריס גורם לקצרים בחשמל? זה הזמן לבחון החלפה של מנוע תריס חשמלי אצל חברה מקצועית ואמינה. את החברה תוכלו בקלות לאתר, אחרי שתמלאו בטופס כמה פרטים קצרים ופשוטים! מנוע תריס חשמלי, מחובר אל המסילות בתריס באמצעות מזלגות מתכתיות או באמצעות כבלים. המנוע.

התריס החשמלי עולה לאיטו, ואינו מגיע עד לסוף המפתח? מנוע התריס עובד לאט מידי, או אינו מגיע עד לתחתית הדלת? שירותי כיוון תריס חשמלי מוצעים על ידי חברות מובילות לתיקון תריסים, אותם בקלות אתם מוצאים אחרי שתשאירו בטופס הקצר את הפרטים הנדרשים! 

 

תיקון תריסים בתל אביב

התריס התקלקל, חשמלי או ידני? מחפשים חברת תיקון תריסים תל אביב והמרכז? מילוי כמה פרטים קצרים בטופס המופיע כאן לפניכם באתר, יוביל בקלות רבה לאיתור של מספר רב של חברות העוסקות במקצוע תיקון תריסים תל אביב, רעננה או רמת גן, ובדיוק בזמן! תיקון תריסים הוא מקצוע לכל דבר.