סורגים מעוצבים

זקוקים או רוצים סורגים? אל תרגישו כלואים! נשמח להציע לכם שמות וכתובות של מעצבי סורגים שיהפכו את הבית למוגן ובטוח וגם – תתפלאו – יפה יותר. צרו עמנו קשר ונשמח לסייע!

מאחר שאין צורך להסביר את חשיבות התקנת סורגים – אם על חלונות, על הדלת החוצצת בין הבית למרפסת, בחניית הרכב, או במקומות נוספים – וממילא גם אין על כך ויכוח,אין טעם לקיים ויכוח האם נכון להעדיף סורגים מעוצבים על סורגים רגילים. אין טעם, כי השאלה היא שאלה של טעם וככזאת – היא מאפשרת ומזמינה אין-ספור תשובות.

אסתטיקה חשובה לכם? אתם מוכנים להשקיע בה? אתם מוזמנים להכיר ספקי שירות בתחום סורגים מעוצבים!

בעוד להתקנת סורגים די באומנים, בעלי מקצוע, להכנה ולהתקנה של סורגים מעוצבים רצוי להתקשר עם אומנים שהם גם אמנים. עיצוב הסורגים משפר את דימויים מבלי לפגוע כלל ועיקר בייעודם – מתן הגנה וביטחון.

סורגים מעוצבים כאלמנטים דקורטיביים:
מעצם תפקידם – סורגים נראים. ניתן לומר כי הם שקופים גם כאשר הם עשויים ברזל, כי הם תמיד גלויים, תמיד נראים. מאחר שכל מתקיני הסורגים, סביר להניח, רוצים שהסורגים ייראו יפה, הולמים ומשלימים בעיצובם את הקו והחזות העיצוביים של המקום שבו הם מתוקנים – בית או משרד- טבעי לפנות אל מי שמתמחים בהכנתם.

רוצים המלצה? בבקשה. סורגים עשויים ממתכת הם חזקים ואמינים, בעלי כושר שרידות מרבי. ניתן "ללוש" את החומר ולצקת אותו כמעט בכל תבנית, צורה ומסגרת מבוקשים. סוג של סורגים שניתנים לעיצוב ביתר קלות ופשטות הם סורגים מתקפלים, שהם רכים ועדינים יותר וגם בטוחים וקלים לתפעול (הם יעילים במיוחד במקרים, שבהם נדרשת יציאה מהירה).

רואים רחוק – רואים שקוף:
אם אתם יושבים – אל תיפלו, בבקשה, מהכיסא: הלא ייאמן כי ייתכן קורה. אכן כי כן: מוצגים ומוצעים כיום למכירה ולשיווק גם סורגים שקופים. מה שאתם שומעים, מה שאתם קוראים. סורגים אלה עשויים מחומרים חזקים, קשיחים ועמידים (שאלו את הביוכימאים ואת מהנדסי הייצור) ושקיפותם כמו מבליעה ואף מעלימה את עצם קיומם. גם סורגים לחלונות בחדרי ילדים ניתנים לעיצוב יפה ו…צבעוני.

רוצים לשבור את המחסום ולצאת מהקופסה? רוצים הצעות, שמות ומחירים, של ספקי השירות הטובים ביותר? אתם מוזמנים למלא פרטיכם בטופס המקוון ולקבל ייעוץ ומידע על מגוון סורגים מעוצבים. לשירותכם -המקצוענים מגיעים לאתר!